Mūsų el. parduotuvėje rasite aukščiausios kokybės avalynę vaikams, kuri yra ne tik patogi ir madinga, bet ir puikiai atitinka anatominę augančio vaiko pėdos formą ir prisitaiko prie mažylių pėdų įvairios kasdienės veiklos metu. Visa mūsų parduodama avalynė gaminama iš aukščiausios kokybės odos, tad galėsite išsirinkti Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkančius batukus ar basutes.

Prekiaujame visoje Europoje garsios vengrų kompanijos D.D. Step produkcija.

dd

Dirbame tam, kad Jūsų mažiesiems vaikščiojimas būtų kaip niekada lengvas ir smagus.

Svarbiausias dalykas, kurį kurdami avalynę akcentuoja D.D. Step yra vaikų gerovė ir sveikata. Labai daug dėmesio skiriama kokybei, todėl visa avalyne kuriama tik iš natūralios odos, o padas iš kaučiuko, kuris leidžia ne tik batukui judėti išvien su pėda, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą.

“D.D.Step” batų nosys ir kulnai yra pakietinti, kad padėtų išlaikyti taisyklingą augančios pėdos padėtį. Tai užtikrina didesnį batų patvarumą.

Visas batų detales „D.D.Step” gamina iš aukštos kokybės medžiagų. Todėl ir vidpadžius, kurie tiesiogiai liečiasi su kojų padais, gamina iš odos. Tai užtikrina geresnį oro pralaidumą.
Dėmesį kreipiame net į tokias smulkmenas kaip pakuotė, todėl įsipareigoję kurti naujas technologijas ir metodus, mažinančius gamybos atliekų susidarymą. 95 proc. mūsų pakuočių gaminama iš 100 proc. perdirbto popieriaus.

bat1bat2